این شرکت با بهره گیری از همه امکانات و به پشتوانه کادر تخصصی خود در حوزه های مشاوره و طراحی معماری منظر و فضای سبز و اجرای انواع دیوار سبز، بام سبز، کلیه فعالیت های مربوط به معماری و عمران و تاسیسات آماده خدمت رسانی به مشتریان محترم می باشد .
22691053 (021) , 22691054 (021)

تهران - خیابان قیطریه-خیابان روشنایی، خیابان شهاب، کوچه مهرداد غربی پلاک 10 طبقه 3

مسداکو در شبکه های اجتماعی

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید:

22691053 (021) , 22691054 (021)
|
شنبه تا چهارشنبه 08:00 - 20:00 / به جز روزهای تعطیل
بالا
بهینه سازی انرژی و ساختمان انرژی سبز

بهینه سازی انرژی و ساختمان انرژی سبز

با توجه به نسبت بیشترین میزان مصرف انرژی در بخش ساختمان بر انرژی کل، میتوان این سئوال را مطرح کرد که چرا با وجود در نظر گرفتن بودجه های کلان طی یک دهه گذشته در صنعت بهینه سازی مصرف انرژی کمترین میزان موفقیت را داشته ایم؟

این در حالی است که به کار گیری کمترین میزان تهمیدات در جهت صرفه جویی در این زمینه، میتواند به جهشی عظیم در حوزه اقتصاد بیانجامد. با توجه به آمار منتشر شده بدیهی است که صنعت ساختمان سازی همواره یکی از حیطه های مهم در این زمینه تلقی شده که با بکارگیری فنون طراحی نوین میتوان کمک قابل توجهی در صرفه جویی در مصرف انرژی و در نهایت سازگاری با محیط و کاهش آلودگی رقم زد.

بدون تردید صنعت ساخت و ساز تاثیرات زیادی بر اقتصاد، محیط زیست، بهداشت و سلامت وهمچنین بهره وری ساکنین ساختمان دارد. لذا پیشرفت های اخیر در معماری مدرن، امکانی را در اختیار صنعت ساختمان سازی قرارداد تا با بهره گیری از تکنولوژی و دانش لازم، بیشترین بهره وری در زمینه های اقتصادی و زیست محیطی، برای طراحان، اجراکنندگان و مالکین فراهم شود.

شکل گیری ساختمان های انرژی سبز (ساختمان سبز) را می توان احداث ساختمان با هدف سازگاری با محیط زیست و درنهایت حفظ انرژی تعریف کرد. در حالی که انتشار آمار آژانس های بین المللی انرژی حاکی از مصرف 40 درصدی سرانه انرژی توسط ساختمان هاست، بررسی دوباره اصول ساخت و ساز با هدف ساختمان های سبز در آینده ای نه چندان دور امری اجتناب ناپذیر تلقی خواهدشد.