این شرکت با بهره گیری از همه امکانات و به پشتوانه کادر تخصصی خود در حوزه های مشاوره و طراحی معماری منظر و فضای سبز و اجرای انواع دیوار سبز، بام سبز، کلیه فعالیت های مربوط به معماری و عمران و تاسیسات آماده خدمت رسانی به مشتریان محترم می باشد .
22691053 (021) , 22691054 (021)

تهران - خیابان قیطریه-خیابان روشنایی، خیابان شهاب، کوچه مهرداد غربی پلاک 10 طبقه 3

مسداکو در شبکه های اجتماعی

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید:

22691053 (021) , 22691054 (021)
|
شنبه تا چهارشنبه 08:00 - 20:00 / به جز روزهای تعطیل
بالا
مقالات

مقالات

انرژی خورشیدی

نقش و عوامل مؤثر انرژی خورشیدی در ساختمان ها نمونه موردی : ساختمان های تهران

رشد علم و صنعت و فن آوری در جهان امروز، روش های مختلف استفاده از انرژی را که در دوران قبل از انقلاب صنعتی معمول بود دگرگون کرده و شناخت منابع انرژی جدید را به بشر آشکار می سازد.

زلزله

نقش معماران در کاهش خسارات زلزله

مراکز تحقيقاتی کشور، با چند دهه سابقه ی پژوهشی و اطلاعات جدید مهندسی در زمينه های مهندسی سازه و زلزله، زلزله شناسی و در اختیار داشتن شبکه شتاب نگاری، لرزه نگاری و آزمایشگاه های مجهز سازه، مصالح ساختمانی، بتن و ژئوتکنيك، تاکنون توانسته است داده های لازم را برای طراحی ساختمان ها در برابر زلزله و مقاومسازی آنها ایجاد کرده و در اختیار جامعه ی مهندسی قرار دهند.

انرژی خورشیدی

نقش جداره جنوبی ساختمان در بهره وری مصرف انرژی با استفاده از سامانه های ایستا (غیر فعال خورشیدی)

امروزه با مصرف بی رویه انرژی فسیلی در ساختمان ها بویژه ساختمان های مسکونی به علت سپری شدن عمده زمان انسان در آن، با توجه به افزایش جمعیت بحران کمبود انرژی در آینده ای نچندان دور قابل پی بینی است.

 پایداری اجتماعی

نقش بکارگیری الگوهای بومی در برقرار کردن پایداری اجتماعی

در عصر جدید با توجه به پیشرفت تکنولوژی و فنون جدید در عرصه های مختلف می توان فهمید که توسعه تبدیل به موضوع مهمی شده است. چه در سیاست گذاری ها و طرح های قانونی و چه در علوم و فنون حرفه ای به خصوص در حیطه محیط زیست و فرهنگ.


2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>